Simply Clever

Savienojamas sistēmas paver jaunus apvāršņus gan jūsu automašīnai, gan jūsu viedtālrunim. Virtuālais pedālis pasniegs palīdzīgu roku tad, kad jums būs pilnas rokas. 230 V kontaktligzda nekad nebūs tukša, pat īsu braucienu laikā. Visa automašīnā integrētu atjautīgu elektronisku sistēmu ideja ir nodrošināt labāku drošību un komfortu visiem pasažieriem.

Nekas nepārspēj apjomu. Mēs jau tā izveidojām lielu bagāžas nodalījumu – kas ir ŠKODA raksturīga iezīme – tomēr tagad tas ir vēl pielāgotāks jūsu vajadzībām, pateicoties neskaitāmiem atjautīgiem palīgrīkiem. Rezultātā jūs viegli varēsiet pasargāt savu kravu no bojājumiem, novērst nodalījuma piesārņošanos un paplašināt bagāžas nodalījuma ietilpību vēl vairāk.

Mūsu mūsdienīgais dzīvesveids liek mums nemitīgi sastapties ar ikdienas izaicinājumiem. Risinājumi var tikt meklēti Simply Clever iespējās gan salonā, gan automašīnas ārējā izskata detaļās. Un sākotnēji tās var šķist triviālas, piemēram, jums vairs nenāksies skrāpēt no logiem ledu ar kredītkarti, mēģināt sataustīt, kur palikusi sīknauda, mēģināt izdabūt dzēriena pudeli, kas aizripojusi zem sēdekļa vai uztraukties par parkošanās kvīts novietošanu labi redzamā vietā.