ŠKODA Connect

Dzīvojiet 21. gadsimta dzīvi un esiet vienmēr tiešsaistē. Vienalga, vai plānojat savu braucienu, izmantojot datoru, vai arī jums nepieciešams uzzināt servisa apkopes datumu. Katrā no šiem gadījumiem jūs savienojaties ar ŠKODA.

Informācija un izklaide tiešsaistē

Informācijas un izklaides tiešsaistes pakete piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: satiksmes dati, jaunumi, laika prognoze... Skatieties video, lai uzzinātu, kas vēl ir pieejams.

CARE CONNECT: Proaktīvais pakalpojums

Proaktīvais pakalpojums sniedz jums perfektu pārskatu par automašīnas tehnisko stāvokli un gaidāmajām apkopēm. Savienojoties ar jūsu servisa partneri, sistēma nodrošina, ka jūsu automašīna tiek uzturēta izcilā tehniskā kārtībā jebkuros apstākļos.

CARE CONNECT: Attālināta vadība

Attālināta vadība ļauj jums piekļūt automašīnas funkcijām, izmantojot viedtālruni un ŠKODA Connect lietotni. Pilsētā, ko jūs nezināt, ir viegli atrast, kur jūs esat noparkojušies, kā arī ar citām funkcijām jūs varēsiet kontrolēt savu automašīnu. Dzīve tikko palika nedaudz vienkāršāka.

Ārkārtas zvans

Ja notiek negadījums, jūs tiekat automātiski savienoti ar ŠKODA ārkārtas zvanu centru.

ŠKODA Connect portāls

ŠKODA Connect portāls ļauj jums pārvaldīt jūsu kontu ērti un viegli, izmantojot datoru vai viedierīci, atrodoties mājās.

Uzziniet vairāk

ŠKODA Connect lietotne

Ar ŠKODA Connect lietotni jūs vienmēr varat kontrolēt jūsu automašīnu.

Uzziniet vairāk

ŠKODA Connect pieejamība

Jūs varat pārbaudīt pakalpojumu pieejamību jūsu valstī šeit.

Uzziniet vairāk