This page is a supplementary page of the opening page. Click the button to get back.

Get back to the opening page.

Visas detaļas, kuras jūs meklējāt

FABIA TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA

Automašīnas izmēri

Drošība

Citi drošības risinājumi

ŠKODA FABIA sniedz drošību bez kompromisiem. Šis hečbeks ir novērtēts ar piecu zvaigžņu atzīmi Euro NCAP sadursmju testos 2014. gadā par tā priekšzīmīgajiem drošības risinājumiem. Bez jau iepriekš minētajām drošības sistēmām Fabia standartaprkojumā iekļautas sekojošas sistēmas:

EDL uzlabo paātrinājumu vai braukšanu kalnā nepietiekamas saķeres apstākļos zem kādas no piedziņas riteņiem.

XDS+ palīdz vadītājam veikt straujus pagriezienus un nodrošina neitrālu automašīnas reakciju līkumos. Sistēmas elektronika simulē pašbloķējošos diferenciāli, uzlabojot saķeri un braukšanas dinamiku straujos līkumos. Rezultātā automašīna pārliecinošāk izbrauc līkumus.

ABS novērš riteņu bloķēšanos avārijas bremzēšanas gadījumā, vai bremzējot uz slidenas virsmas.

MSR pretdarbojas piedziņas riteņu bloķēšanai, kas rodas, kad vadītājs samazina ātrumu uz gluda ceļa.

› Palielinot bremžu spiedienu, bremzēšanas asistents palīdz vadītājam situācijās, kad nepieciešama avārijas bremzēšana. Tas var ievērojami samazināt bremzēšanas ceļu.

ASR nodrošina vieglu gaitas uzsākšanu un paātrinājumu bez riteņu izspolēšanas uz slidenas virsmas.

Elektroniska riepu spiediena kontrole vienmēr informē vadītāju par spiedienu riepās.

Hill-Hold Control palīdz droši uzsākt kustību slīpumā. Sistēma aktivizējas slīpumā, kas lielāks vai vienāds ar pieciem procentiem un nodrošina vieglu un drošu kustības uzsākšanu bez vajadzības izmantot stāvbremzi. Sistēma novērš automašīnas ripošanu uz aizmuguri vai nekustīgumu. Šī sistēma ir iekļauta standartaprīkojumā automašīnās ar DSG pārnesumkārbu, kā arī ir pieejama papildaprīkojumā citām versijām.

Mirgojošas bremžu gaismas samazina sadursmes no aizmugures risku, īpaši tuvojoties sastrēgumam uz lielceļa vai pēkšņas bremzēšanas gadījumā.