ŠKODA kamiq

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ

16. 1. 2019

Pilnīgi jauns krosovera modelis, kas apvieno sevī SUV priekšrocības un kompaktas automašīnas izveicību. Progresīvākās asistentu sistēmas svaigā dizainā.

ŠKODA piedāvā pirmo ieskatu jaunajā ŠKODA KAMIQ ar divām ekskluzīvām dizaina skicēm. Ar savu jaudīgo, spēcīgo izskatu pilsētas krosovers turpina Čehija auto ražotāja veiksmīgo krosoveru dizaina valodas tradīciju, pievienojot tai dažas jaunas iezīmes, ieskaitot dalītus priekšējos lukturus ar dienas gaitas gaismām virspusē – pirmo reizi ŠKODA modeļos.

Dizains

Priekšpusē jaudīgā un pašpārliecinātā pilsētas krosovera ŠKODA KAMIQ izskatā dominē plats, augšup vērsts radiatora režģis ar dubultiem stieņiem, kas ir tipiska ŠKODA krosoveru dizaina iezīme, saplūstot ar izteikti veidotām līnijām uz dzinēja pārsega virs tā. Pārsteidzošā plecu līnija vizuāli pagarina automašīnu un perfekti harmonizē ar dinamisko jumta līniju. Spēcīgais sudraba krāsas priekšējais spoileris pasvītro modeļa bezceļu raksturu. Priekšpusē spilgtākā iezīme ir jauns divdaļīgu LED priekšējo lukturu dizains – pirmo reizi ŠKODA modeļos – ar dienas gaitas gaismu joslām, kas izvietotas virs galvenajiem priekšējiem lukturiem. Turklāt KAMIQ ir pirmais ŠKODA modelis ar dinamiskajiem virzienrādītājiem priekšā un aizmugurē. Priekšējo lukturu lēcas ar kristāla līniju efektu un LED blokiem pasvītro automašīnas premium eleganci.

Augstais, muskuļotais dzinēja pārsegs ir svarīga automašīnas sānskata detaļa. Papildu klīrenss, lieli riteņi un izkliedētāji pasvītro ŠKODA KAMIQ spēcīgo šarmu. Sabalansētas proporcijas, skaidras virsmas un moderns, bet monumentāls dizains maksimāli palielina modeļa dinamisko un sportisko izskatu. Simpātiskais un skaidri izteiktais aizmugurējās daļas dizains demonstrē ŠKODA klasisko C formas lukturu bloku jauno interpretāciju, kā arī satur kristāla līniju elementus līdzīgi kā automašīnas priekšpusē. ŠKODA KAMIQ ir pirmais krosovers Eiropā ar ŠKODA zīmola nosaukuma burtiem bagāžas nodalījuma vāka vidū ŠKODA logo vietā.

INTERJERS


KAMIQ interjers apvieno sevī iespaidīgu ergonomiku un emocijas ar ŠKODA raksturīgo, pārsteidzošo ietilpību. KAMIQ ir tradicionālā Čehijas zīmola otrais modelis, kas pārstāv jauno interjera koncepciju.

ŠKODA KAMIQ interjeru raksturo jauna interjera koncepcija, kas pirmo reizi tika prezentēta VISION RS pētījumā. Raksturīgā līnija, kas aptver brīvi stāvošo ekrānu, kurš izvietots ērtā augstumā uzlabotai vadītāja redzamībai, atspoguļo dzinēja pārsega līnijas, kā arī nodrošina ergonomisku plauktu ērtai skārienjutīgā ekrāna vadīšanai ar plaukstu.

Ar papildaprīkojumā pieejamo virtuālo kokpitu, kas var lepoties ar vienu no lielākajiem ekrāniem segmentā, 10,25 collas, ŠKODA piedāvā kārtējo jaunā KAMIQ raksturīgo iezīmi. Jauna dizaina mērinstrumentu panelis nemanāmi turpina eksterjera emocionālo dizaina valodu. Sānu gaisa atveres paplašinās uz durvīm, vizuāli pastiprinot telpas izjūtu KAMIQ.

Instrumentu panelī ar jaunu, komplicētu apzīmējumu klāstu un priekšējo durvju paneļi veidoti no augstas kvalitātes, mīkstiem virsmas materiāliem ar jaunām kristāla līniju struktūrām uz unikāla daļiņu pamata turpinās raksturot ŠKODA zīmola jauno dizainu. Vides apgaismojums, kas pieejams vara, sarkanā vai baltā krāsā arī piešķir automašīnai patīkamu atmosfēru. Krāsas pievieno interjeram vizuālo akcentu un interesantu kontrastu durvju apdares šuvēm. Apdares materiālu klāstā ir pieejams smalkais mikrošķiedru materiāls Suedia. Lai iegūtu papildu komfortu, jaunais ŠKODA KAMIQ piedāvā papildu vējstikla, aizmugurējo sēdekļu un stūres apsildi.

Veidots uz modulārās transversālās matricas (MQB), ŠKODA KAMIQ piedāvā dāsnu interjera ietilpību, kādu jūs sagaidām no ŠKODA. Ar 2 651 milimetru riteņu garenbāzi automašīna nodrošina 73 milimetru vietu kājām aizmugurē. 400 litru bagāžas nodalījumu iespējams palielināt līdz 1 395 litriem, nolaižot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes.

Nosaukums

Jaunais ŠKODA krosovers ŠKODA KAMIQ. Šis ir trešais zīmola krosovers Eiropas tirgum, un tas apzīmē čehu ražotāja krosoveru kampaņas nākamo soli. Nosaukums KAMIQ nāk no Kanādas ziemeļos un Grenlandē dzīvojošu inuītu cilšu valodas. Tas apraksta kaut ko, kas perfekti iederas kā “otrā āda” jebkurā situācijā. Tas ir arī pietiekošs iemesls, lai jaunajam krosovera modelim Eiropā iedotu to pašu vārdu, ar kādu tas jau ir pazīstams Ķīnā.

ŠKODA KAMIQ ir pilsētas krosovera modelis, kas prezentē sevi kā ideālu sabiedroto mūsdienu pilsētnieka dzīvesveidam un ne tikai. Vārds ŠKODA KAMIQ jau ir pazīstams modeļa nosaukums Ķīnā, tāpēc tas ir perfekti piemērots šī krosovera modelim. Tajā pašā laikā nosaukums iekļaujas visu pārējo krosoveru modeļu klāsta nomenklatūrā – visu aktuālo ŠKODA krosoveru modeļu nosaukumi sākas ar K un beidzas ar Q.

Ar jauno ŠKODA KAMIQ čehu auto ražotājs sper nākamo soli savā krosoveru kampaņā un paplašina savu piedāvājumu ar kompaktu, uz pilsētas dzīvesveidu orientētu budžeta klases modeli Eiropas tirgum. ŠKODA KAMIQ apvieno sevī SUV priekšrocības – paaugstināta sēdpozīcija, labāka pārredzamība, komfortablāka iekāpšana un izkāpšana, palielināts klīrenss – ar kompaktas automašīnas izveicību un vadāmību. Uz modulārās transversālas matricas platformas balstītais ŠKODA modelis piedāvā jaunas asistentu sistēmas kopā ar neskaitāmiem Simply Clever risinājumiem – viena no zīmola raksturīgākajām iezīmēm līdzās interjera ietilpībai.

 

Savu Pasaules pirmizrādi ŠKODA KAMIQ piedzīvos Ženēvas auto izstādē (5. līdz 17. marts).

Jaunākās ziņas